WebSite X5 Free

11.0.7.30
oy
0

Kendi web sitenizi oluşturmanın kolay yolu

3.4k

Bu uygulamayı oyla

Website X5 Free 11, kendi web sitesini oluşturmak isteyen ancak programlama konusunda yeterince bilgisi olmayan kullanıcılar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama, web sitenizi şekillendirmek için kullanabileceğiniz binlerce özellik sunar. Anlaşılması güç düzenleme seçenekleri ile karşılaşmazsınız; tam aksine, bu özellikleri kendi zevkinize ve tercihlerinize göre ayarlayarak yeni özellikler de ekleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın bir diğer avantajı ise düzenlemeler yaptıkça sonuçlarını görebileceğiniz web sitenizi oluşturmanıza izin vermesidir. Website X5 Free 11 farklı alanlara ayrılmıştır:

- Proje seçimi: Sitenizi nasıl oluşturacağınıza karar vermeye başladığınız ilk adımdır. Yeni bir proje açabilir ya da var olan projenizi seçip üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Projenize bir isim verin ve ilerlemeye hazır olun.

- Genel ayar: Bu aşamada, platformunuzla ilgili ana bilgileri girmeniz gerekir; şirket adı, web adresi ve sitenin kısa bir tanımı, yazılacak dil, arama kısmında gösterilecek ikon, gibi. Tüm bu bilgileri girdiğinizde, bu aşamada yer alan üç alt özelliği de tamamlamanız gerekiyor: arka planı ve yazı fonunu seçme, taslakları düzenleme gibi.

- Harita oluşturma: Bu bölümde web sitenize istediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz. Her bir sayfa için ayarlanabilir belli bir konfigurasyon ve isim oluşturabilirsiniz.

- Sayfa oluşturma: Oluşturacağınız linklere karar verdiğinizde, web sitenizi nasıl yapılandıracağınızı seçebilirsiniz. Her bir alanda kullanıcıların ne göreceğini ayarlayabilir ve resimleri, yazıları, videoları, ses dosyalarını, haritaları, animasyonları ve eklemek istediğiniz diğer öğeleri seçebilirsiniz.

- İleri düzey ayar: Bu bölme iyi işleyen bir platformda gerekli olan bildirimler, yorumlar, SEO konumlandırması ve istatistikler gibi seçeneklere yardım eder.

- Yayınla: Bu son aşama web sitenizi .iwzip dosyası olarak kaydetmenizi sağlar, böylece daha sonra eklemeler yapabilir ya da kullanıcıların erişmesini istediğiniz şekilde sayfayı yükleyebilirsiniz. WebSite X5 Free 11 ile fikirlerinizi o kadar kolay şekillendirebilirsiniz ki, siz bile sürecin basitliğine şaşırırsınız. Hayalinizdeki web sitesini beş basit aşamada oluştur.
Uptodown X